Bolt käivitab frantsiisiprogrammi

Bolt käivitab frantsiisiprogrammi Bolt Franchise, mille eesmärk on viia transpordi- ja kullerteenused kasutajateni veelgi rohkemates riikides. Seni on ettevõtte sihtturud olnud Euroopa ja Aafrika, frantsiisiprogrammi abil on plaanis Bolti teenuseid pakkuma hakata ka piirkondades, kus need seni kättesaadavad ei ole – näiteks Lõuna-Ameerika ja Aasia riikides. Bolt on esimene mobiilsusplatvorm maailmas, kes pakub partneritele võimalust frantsiisida nii transpordi- kui toidukulleri teenuseid.

“Möödunud aastal kahekordistasime oma klientide arvu, jõudes aasta lõpuks 50 miljoni kasutajani 40 riigis ja 200 linnas. Täna alustav Bolt Franchise võimaldab kohalikel ettevõtjatel oma teenuseid pakkuda, kasutades selleks Bolti tehnoloogiat ja teadmisi. Loodame, et uus programm aitab meil kiired ja soodsad teenused viia veel miljonite inimesteni Aasias, Lõuna-Ameerikas ja mujal,” ütles Bolti frantsiisisuuna juht Nikita Utkins.

Frantsiisiprogrammi raames teeb Bolt kasumi jagamise põhimõttel koostööd hoolikalt valitud partneritega, kellega koostöös käivitatakse sihtturgudel uued teenused. Bolt Franchise’iga liituvad ettevõtjad vastutavad igapäevaste kohapealsete tegevuste eest nagu turundus, klienditugi ning juhtide ja kullerite leidmine ja koolitamine. Boltiga koostööd tegevad ettevõtted võivad Bolti teenuste hulgast käivitada ühe või mitu teenust, sealhulgas äpitakso, tõukerataste või elektrijalgrataste rendi ning toidukulleri teenuse.

Bolt Franchise põhineb Bolti pikaajalisel koostöökogemusel olemasolevate partneritega, kes juhivad Bolti tööd valitud turgudel. “Vaatamata platvormipõhiste teenuste populaarsuse kasvamisele viimastel aastatel on selles valdkonnas endiselt ruumi innovatsiooniks. Seda on tõestanud meie edukas koostöö partneritega näiteks Mehhikos, Venemaal ja Saudi Araabias. Tahame anda kohalikele ettevõtjatele võimaluse kasutada meie maailmatasemel tehnoloogiat ja viia selle abil paremad teenused miljonite inimesteni.”

Bolt Franchise partneriks saamiseks saavad veebilehel bolt.eu/franchise avaldusi esitada ettevõtjad üle kogu maailma.

Boltil on üle 50 miljoni kasutaja rohkem kui 40 riigis Euroopas ja Aafrikas. Bolt pakub äpitakso, tõukerataste ja elektrijalgrataste rendi ning toidukulleri teenuseid. Kõik Bolti sõidud Euroopas on 100% süsinikuneutraalsed.

Franchising EE

Loe teisi artikleid