Eesti suurim frantsiisikett Peetri Pizza müüs oma esimese frantsiisi välismaale

Peetri Pizza on Eesti tuntuim ja vanim frantsiisi ärimudelit kasutav ettevõte. Koos tütarbrändiga Pappa Pizza on Peetri Pizzal üle riigi 55 restorani ja aastas müüakse üle 2,2 miljoni pitsa. Kõik rahvusvahelise keti juhtimiseks vajaminevad äriprotsessid töötavad nii siseriiklikult kui piiriüleselt. On selleks klientidele suunatud nutitahendused või töötajaid toetavad koolituste ja turundustugi. Ettevõtte juhtimine ja tarneahel on juba täna, 2023 lõpus, suutelised haldama laiaulatuslikku frantsiisiketti Balti turul ja Põhjamaades.

Delfi ärileht kirjutas Peetri Pizza laienemisplaanidest järgmist:
Oktoobri algusest tegutseb Riia kesklinnas Vabaduse tänaval Läti esimene Peetri Pizza & Pasta restoran, kus valmivad originaalretseptide järgi Eesti populaarseimad pitsad. Uus restoran töötab frantsiisilepingu alusel.

„Eestis oleme suurimad ja nüüd on meil ambitsioon kasvada ka kogu Baltikumi suurimaks restoranide ketiks,“ ütles Peetri Pizza juht Marko Pleiats. Lähima viie aasta jooksul soovitakse Lätis avada veel ligi 10 restorani ning vaadatakse juba ka Leedu suunas.

Pleiatsi sõnul on viimastel nädalatel mitmed kaubanduskeskused Lätis kutsunud neid endale rentnikuks. „Eestit külastavad lätlased juba teavad meie kaubamärki,“ lisas ta.

Kuna lätlased eelistavad rohkem restoranis kohapeal süüa, on sealne Peetri Pizza keskmisest suurem – 80 ruutmeetrit ning pakub menüüs lisaks ka pastat. Pleiatsi sõnul on neil ka Eestis kuus restorani, kus serveeritakse lisaks pitsadele ka pastasid.

Hakka Peetri Pizza partneriks, see on lihtsaim viis alustada ettevõtlusega!

Franchising EE

Loe teisi artikleid