Investeering:

€ 200,000

Frantsiisitasu:

€ 12,500

Kasutustasu:

8%

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

MIKS ESQUIRES?

Esquires ei ole lihtsalt bränd. See on hästiarenenud frantsiisisüsteem, mida on aastaid hoolikalt läbi viidud erinevatel turgudel. Uute kohvikute regulaarse avamisega üle maailma, on Esquires valmis ja võimeline aitama üles ehitada tulutoovat ärivõimalust Sinu enda unikaalses asukohas.

Põnev ja eristuv logo, kohustus tagada parim mahepõllumajanduslik kohv ja tooted, pidevalt arenev kaupluste disain, mis otsib optimaalsust mööbli ja seadmete vahel ja uuenduslik pakendite valik on kõik ühendatud, et tagada Esquire’i eristumine massist.

Oma usaldusväärsete asukohtadega üle terve maailma, pakub Esquires paika, kus inimesed saaksid kohtuda, suhelda ja lõõgastuda koos hea teeninduse, orgaanilise kohvi ja võrratu toiduvalikuga. Esquires’i mitmeid auhindu võitnud süsteeme on hoolikalt integreeritud erinevatesse riikidesse, andes kindluse, et olenemata sellest, millises riigis ja kultuuris Esquires tegutseb – säilitab see kaubamärk järjepidevuse kogu maailmas.

SINA JA ESQUIRES

Esquires’i frantsiisikogukond toetub raskele tööle, pühendumisele, kirele, suurtele kliendisuhetele, huumorisoonele ja inimestele, kel on vaistu jätkusuutlikele ärivõimalustele.
Esquires’i frantsiisivõtjana oled Sa ettevõttes sees või Sina ise… kuid mitte üksi. Sul on võimalus nautida vabadust ja iseseisvust oma äri ise juhtides, mis on toetatud aastatega edukaks äritegevuseks arendatud süsteemi poolt.
Toitlustuse või kaubanduse alane taust ei ole nõutav, et edukalt juhtida Esquires’i frantsiisi, kuid vajalik on:

Kohustus säilitada Esquires kõrgeid teeninduskvaliteedi standardeid.
Suutlikkus hoolikalt jälgida etteantud süsteeme ja protseduure.
Tõuge ja ambitsioon.
Kõrge tööeetika.
Edukaks olemise staaž.
Usk iseendasse ja oma võimetesse saavutada fantastilisi tulemusi.
Ja viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks – peate kvalifitseeruma ka rahaliste võimaluste poolest
Teie kohustused hõlmavad (kuid ei piirdu ainult sellega):
• asukoha valikut
• töötajate palkamist
• igapäevast äritegevust.
• autoritasude ja mitmesuguste kulude, sealhulgas esialgse frantsiisi, disaini, sisustuse ja muude kulude tasumist vastavalt frantsiisikokkuleppele.

MILLIST TOETUST ESQUIRES SULLE PAKUB?

Esquires soovib, et oleksid edukas ning Esquires kaubamärk ja kohvikud on loodud selleks, et maksimeerida Sulle pakutavaid võimalusi. Esquires frantsiisivõtjana on Sul:

Spetsiaalne poe kujundus ja sisustusprotseduur.
Abi asukoha valimisel ja poe avamisel.
Juurdepääs operatsioonisüsteemidele ja tootevalikule.
Ulatuslik personaalkoolitus.
Põhjalikud tegevus- ja koolitusjuhendid.
Hoolikalt kontrollitud seadmete valik.
Kindlustunne, et Sinu jaoks on saadaval alati parim toiduainete valik.
Veenev bränding ja turunduse seljatagune.
Ostujõu eelised.
Esquires’i ületamatud joogitooted.
Esquires on hoolikalt kavandanud oma frantsiisistruktuuri, et pakkuda Sulle kogu vajalikku abi, hoides Sind kindlalt juhitoolil.

MILLIST VÄLJAÕPET ESQUIRES SULLE PAKUB?

Esquires pakub kõigile uutele frantsiisivõtjatele enne avamist täielikku juhtimis- ja tootekoolitust, kus frantsiisivõtjad veedavad 2-4 nädalat nii olemasolevas poes kui ka Londonis asuvas peakontoris.

Esquires aitab kaasa ka töötajate värbamisele ja avamiseelsele väljaõppele. Siiski ei paku Esquires abikätt mitte ainult alguses. Esquires pakub frantsiisivõtjatele pidevat tuge tavapäraste kauplusekülatuste vormis Esquires’i töömeeskonna poolt, kes pakuvad toetust ja koolitust kõigis ärivaldkondades. Esquires peab väljaõpet ülioluliseks ja frantsiisivõtjad saavad täieliku juhtimis- ja tootekoolituse.

Lisaks korraldatakse kõigile töötajatele avamiseelne koolituskursus. Esquire juhtimismeeskond on samuti käeulatuses, kui kohvik avatakse ja on täielikult kaasatud, kuni Esquires on rahul, et frantsiisivõtjad, töötajad ja süsteemid toimivad edukalt ja tõhusalt ühtse meeskonnana.

Et Esquires frantsiisivõtjad oleksid kursis uute arengutega ja et neid aidata müügitegevuses ja väljaõppes, külastab Esquires iga kauplust regulaarselt. Esquires’il on ka tugiteenuste meeskond, mis hõlmab kõiki ettevõtte aspekte ning kellel on alati võimalik abi ja teavet pakkuda.

Täiendavad tasud: reklaamialane panus 2% (Sinu kohviku reklaamimise eest)

KUS ASUVAD ESQUIRES KOHVIKUD ÜLE MAAILMA?

HIINA 21 IIRIMAA 7
INGLISMAA 25 KANADA 3
ARAABIA ÜHENDEMIRAADID 3 SAUDI ARAABIA 7
BAHREIN 4 KUWEIT 6
PÕHJA-KÜPROS 1 INDONEESIA 2
EGIPTUS – PROTSESSIS 3


Lorenza Fedele

Marketing Manager

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni