Investeering:

€ 25,000

Frantsiisitasu:

€ 2,300

Kasutustasu:

3,5%

Turundustasu:

0%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 2011

Frantsiisiga alustamise aasta: 2013

Enda opereeritud üksused: 225

Frantsiisitud üksused: 527

Äriüksuste koguarv: 752

Töötajate arv äriüksuse kohta: 6+

Lepinguperiood: 60 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Sushi Wok on edukas ja aktiivselt kasvav äri. Alates alustamisest 10 aastat tagasi, oleme avanud üle 750 kaupluse. Iga kuu avatakse 10 uut kauplust. Meie turg laieneb pidevalt. Sushi Woki kauplused tegutsevad 6 riigis: Venemaal, Kasahstanis, Valgevenes, Ukrainas, Poolas, Kõrgõzstanis.

Sushi Wok on kombinatsioon suurepärasest maitsest, kõrgest kvaliteedist ja taskukohastest hindadest.

Meie menüüs on suur hulk erinevaid toitusid. Rohkem kui 20 sorti sushit, 100 eriliiki sushirulli, wokitud nuudlid. Meie menüü muutub ka hooajaliselt. Meie söögipunktide atmosfäär sobib suurepäraselt kõige valivamatele sööjatele, nad saavad menüüst valida täpselt selle, mida nad soovivad oma wok-nuudlites proovida või valida endale meelepärased sushirullid. Mugav kaasamüügi formaat võimaldab meie külastajatel aega kokku hoida ja nautida meie maitseelamusi kõikjal kus nad soovivad.

Sushi Wok toimib igas asukohas: väikelinnades või metropolis, elamu- või äripiirkondades. Meie lihtne formaat on populaarne erinevate sissetulekutasemega klientide seas. 80% klientidest saavad meie brändi austajateks kohe pärast esimest külastust või tellimust.

  • Valmisolek järgida lepingu norme ja tingimusi.
  • Rahaline võimekus frantsiisi ostmiseks ja üksuse(te) avamiseks.
  • Soov ja valmisolek söögiketi arendamiseks.

Koolitus

Sushi Woki ekspertide meeskond näitab ja selgitab kõiki protsesse, alustades asukoha valimisest ja lõpetades majandusarvestusega. Koolitused on personaalsed ettevõtte peakorteris ja söögiüksustes kohapeal.

Abi ruumide valimisel

Meie eksperdid hindavad teie ruumide asukohta ja funktsionaalsust selliste kriteeriumide alusel nagu linna liiklusvoog, ruumi sisenemismugavus ning annavad nõu rendilepingu sõlmimiseks.

Tarkvara

Tarkvara on kohandatud Sushi Woki eduka majandamise tarbeks ja see hõlmab kõiki ärimudeli opereerimise nüansse. Frantsiisivõtjana saate tasuta juurdepääsu meie tarkvarale, koolitustele ja pidevale tehnilisele toele.

Tõhus turundus

Reklaammaterjalid on valmistatud tsentraalselt meie turundusosakonna poolt. Meie turundustehnoloogiad võimaldavad saada rohkem kliente ja hoida neid lojaalsena.

Tugi ja juhendid

Juhendamine ja pidev asjakohane tugi äritegevuse kõikides osades.


Ekaterina Smirnova (Екатерина Смирнова)

Frantsiisijuht

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni