Investeering:

€ 150,000

Frantsiisitasu:

€ 20,000

Kasutustasu:

8%

Turundustasu:

2%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 2002

Frantsiisiga alustamise aasta: 2016

Enda opereeritud üksused: 2

Frantsiisitud üksused: 13

Äriüksuste koguarv: 15

Töötajate arv äriüksuse kohta: 15

Lepinguperiood: 60 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

ZOCALO on Skandinaavias asuvate kvaliteetsete Fresh Mex restoranide kett, millel on 13 üksust Rootsis ja Taanis.
ZOCALO toit on inspireeritud San Francisco taqueriatest. ZOCALO nimetab seda Fresh Happy Mexiks – see on kvaliteetsete koostisosadega valmistatud Mehhiko toidu ZOCALO versioon.
ZOCALO pakub kvaliteetseid burritosid, burrito kausse, quesadillasid, tacosid, nachosid ja salateid. ZOCALO külalised saavad tellida menüüst komplekti või teha enda maitsele unikaalse söögi. ZOCALO-l on rohkesti pakkuda ka taimetoitlastele ja veganitele. ZOCALO soovib pakkuda tervislikku ja kvaliteetset toitu, mis peab olema ka taskukohane.
ZOCALO pakub järeleproovitud frantsiisikontseptsiooni. ZOCALO on Mehhiko kiirtoidurestorane opereerinud alates 2002. aastast. ZOCALO kontseptsioon on välja töötatud kõige väiksemate detailideni, võtmed kätte. Kõik alates restorani välimusest kuni toidu, pakendamise ja kvaliteedikontrollini restoranides.
ZOCALO restoranides töötab korraga 1-10 töötajat, olenevalt restorani tüübist. Kontseptsioon on välja töötatud Rootsi kõrgepalgalisel turul ja seetõttu keskendutakse intensiivselt sellele, et kõik oleks efektiivne ja hõlbus.
ZOCALO kasutab uusimat kaasaegset tehnoloogiat. Kõik ZOCALO tellimused, laoseisu arvestus ja kvaliteedikontroll toimub kaasaegse tarkvaraga. ZOCALO frantsiisivõtjatel on juurdepääs veebipõhisele aruandesüsteemile, mis näitab kuni minutilise täpsusega müügi- ja tööjõukulusid.
Külalistele pakub ZOCALO kaasaegset mobiilirakendust, milles klient saab tellida ja maksta enne restorani külastamist. Kõik veebipõhised tellimused ilmuvad kohe ZOCALO köögikuvaritele ja neid käsitletakse koos restorani kohapealsete tellimustega. ZOCALO pakub ka iseteeninduskioskeid, kus klient saab tavaliste kassaaparaatide asemel tellida ja maksta.

ZOCALO otsib frantsiisivõtjat mitme üksusega frantsiisile või põhifrantsiisi. Kedagi, kellel on kogemusi toitlustuses või restoranitööstuses. Keegi, kes usub värske Mexi kontseptsiooni ning hoolib toidust ja külalislahkusest.

Koolitus:
• 1-kuuline koolitus töötavates Rootsi restoranides.
• Seejärel toimub kohapeal koolitus enne restorani avamist.
Toetus:
1. Toetus hõlmab kõike alates toidu valmististest kuni turustamiseni.
2. ZOCALO pakub suurepärast veebituge, personaalset tuge ja regulaarset ZOCALO tugimeeskonna külastust restoranidesse.

Tutvustav VIDEO


Einar Örn Einarsson

CEO at Zócalo Franchise

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni