Investeering:

€ 45,000

Frantsiisitasu:

€ 34,500

Kasutustasu:

20%

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Kulude vähendamise analüütikud (Expense Reduction Analysts – ERA) on kulude juhtimise konsultatsioonifirma, mis on esindatud rohkem kui 30-s riigis ja üle 650 frantsiisivõtjana kogu maailmas. ERA aitab klientidel oma äritegevuse käekäiku ja kasvu toetada olenemata selle iseloomust, keskendudes kulude ennetamisele ja tarnete juhtimisele. ERA pakub oma klientidele alati majanduslangusele vastupidavat teenust, mille järele on alati nõudlust. ERA teenust pakutakse põhimõttel „Kui abi ei ole, siis tasuma ei pea“ (No Cure – No Pay), mis annab klientidele madala riskitasemega teenuse. Meie frantsiisivõtjad pakuvad ainulaadset ekspertiisi, mis teevad ERA üheks paremini toimivaks frantsiisiks miljardite turul.

ERA otsib inimesi, kellel on ettevõtlikku soont ja kirge ehitada üles oma konsutatsioonibüroo, kellel on ka valmisolek järgida äratõestatud ärimudelit ja olla osaks professionaalsete juhtivtöötajate meeskonnast.

ERA otsib oma võrgustikku kolme profiili:

Ettevõtte arendaja / kliendihaldur – tugevate suhtlemis- ja PR oskustega inimesed; enesekindlad, et luua suhteid tippastme juhtide ja ärieliidiga.
Projektijuht – kogemus projektide väljatöötamisel ning tugevad suhete loomise ja juhtimisoskused
Projekti analüütikud – inimesed, kellel on teadmised ühes või mitmes konkreetses kategoorias (nt laevandus, energeetika jne)

ERA pakub 2-nädalast täielikku väljaõpet igale frantsiisivõtjale ettevõtte peakontoris Kent’is, Inglismaal. See koolitus vaatab kõiki uusi frantsiisivõtjaid läbi ERA metodoloogia ja sellele järgneb 6-kuuline juhendamisperiood, et aidata edukalt algust teha. Iga frantsiisivõtja saab ka täieliku IT-seadistuse ja turundusmaterjalid.

Turundustasu: 3% esinduse puhaskasumist, mida makstakse igakuiselt.

Frantsiisilepingu pikkus: 10-aastane esialgne tähtaeg + üks 5-aastane mitteautomaatne uuendamise tähtaeg

Investeeringu tasuvus (kuudes): Muutuv. Sõltuvalt frantsiisiandja võimekusest ja teostusest.

Töötajate arv ühes esinduses: 1 või rohkem


Neil Burnard

Network Development Head – Continental Europe

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni