Investeering:

€ 250,000

Frantsiisitasu:

€ 45,000

Kasutustasu:

4%

Turundustasu:

2,5%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 1998

Frantsiisiga alustamise aasta: 2019

Enda opereeritud üksused: 4

Frantsiisitud üksused: 5

Äriüksuste koguarv: 9

Töötajate arv äriüksuse kohta: 3-8

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

1998 aastal “Švaros Broliai (“Puhtusevennad”) nime all alustanud ärimudel on sellest ajast alates kiiresti laienenud. 2019. aastal otsustas ettevõte kasvatada oma koduturul tunnustatud kaubamärgi haaret. Sündis välisturgudele suunatud frantsiisikontseptsioon “PRO BRO”. Uus bränd viib puhastusvendade nägemuse uuele, globaalsele, tasemele.

Leedus ühe autopesulaga alustanud ja ketiks suurenenud firmast on tänaseks saanud üks kiiremini kasvavaid Express Tunneli tüüpi autopesulate võrgustikke Euroopas. PRO BRO jätkab laienemist ühes kõige kiiremini populaarsust koguvas tööstusharus. Selle tarbeks otsitakse frantsiisivõtjaid, kes vastaksid kriteeriumidele ja sooviksid kasvada koos brändiga kogu maailmas.

„Professionaalsed Vennad“ ehk PRO BRO on rahvusvaheline autopesula kontseptsioon, mis pakub kiiret teenindust, kaasaegseid mugavusi ja professionaalset puhastust. PRO BRO frantsiisitiim töötab koos kõigi partneritega, aidates arendada frantsiisivõtja pesulat ja iga pesukorda, nii nagu oleks enda oma. Kuna ettevõte on suurte autopesulaäri kogemustega, toetatakse kõiki frantsiisivõtjaid professionaalse ja efektiivse koolituse, turunduse ja tehnilise abiga ning kõigil on ligipääs frantsiisi eksklusiivsetele pesutoodete ja tehnoloogia arendustele.

Liituge Euroopa ühe kiiremini kasvava ekspress tunneli autopesulavõrgustikuga, millel on pühendunud liikmeskond populaarsust koguvas frantsiisitööstuses. PRO BRO-l on tõestatud kasumlikkus, madalate tööjõukuludega, edukas äri- ja toimimismudel, mis kõik põhineb edukate autopesulate 22 aasta jooksul saadud õppetundidel.

  • Valmisolek 20-aastaseks frantsiisiperioodiks;
  • Vähemalt 1 miljonit eurot netoväärtus;
  • Minimaalselt 300 000 eurot likviidseid vahendeid;
  • Hästi kapitaliseeritud;
  • Pühendunud osalema frantsiisiäris;
  • Energiline ja ambitsioonikas;
  • Usaldus süsteemi vastu.

Kõiki frantsiisiüksuseid toetatakse professionaalse ja efektiivse koolituse, turunduse, tehnilise abiga ning neil on ligipääs informatsioonile, frantsiisi eksklusiivsetele pesutoodetele, tehnoloogiale ja uuendustele. Frantsiisiandja aitab äri planeerimisel, asukoha valimisel, finantseerimisel, pidulikul avamisel ja kõiges muus.


Kristjonas Minelga

Head of Business Development and Franchise

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni