Investeering:

€ 75,000

Frantsiisitasu:

€ 7,500

Kasutustasu:

8%

Turundustasu:

4,5%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 1965

Frantsiisiga alustamise aasta: 1974

Enda opereeritud üksused: 0

Frantsiisitud üksused: 45000

Äriüksuste koguarv: 45000

Töötajate arv äriüksuse kohta: 10

Lepinguperiood: 120 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

SUBWAY® on restoranide koguarvu poolest nr.1 restoranikett, millel on rohkem asukohti kui ühelgi teisel ketil kiirtoidurestoranide (QSR) tööstusharus. SUBWAY® on 1965. aastal asutatud maailma suurim restoranikett, millel on enam kui 45 000 restorani 112 riigis. Praegu tegutseb Euroopas rohkem kui 4500 restorani, millel on palju frantsiisivõimalusi.

Kõik SUBWAY® restoranid on frantsiisitud ja võivad asuda kas eraldiseisvates ehitistes või kaubanduskeskustes, samuti lennujaamades, kolledžites / ülikoolides, kohalikes kauplustes või muudes asukohtades.

SUBWAY® frantsiisivõtjad on ettevõtja hingega ja nad on pühendunud eduka äri loomisele. Kui teile meeldib inimestega töötada, õppida uusi oskusi ja olete valmis uueks põnevaks väljakutseks, siis võtke meiega ühendust juba täna!

Koolitus kestab kaks nädalat, koolitusest 50% toimub õppeklassis ja 50% müügikohas. Kõik frantsiisilepingus loetletud frantsiisivõtjad peavad positiivse tulemusega lõpetama SUBWAY® World peakorteri koolituse, enne kui neil on lubatud oma kauplus avada. Iga frantsiisivõtja on määratud väliskonsultandiks, et aidata täita SUBWAY® tööstandardeid. Lisaks sellele on tuge võimalik saada arendusbüroost, ettevõtte „abiliinilt“ nii online’is meie Subway Partnerite võrgustiku kaudu, kui ka online’is meie Subway Partnerite veebisaidilt ja SUBWAY® ülikooli kursustelt.

Reklaamimaks: 4,5%
Frantsiisilepingu pikkus: 20 aastat
Investeeringutasuvus: 36-60 kuud
Esinduste arv kokku: 45 000 (0 ettevõtte omandis olevat ühikut + 45 000 frantsiisiüksust)
Töötajate arv ühes esinduses: 8-12


Irena Schlosserová

Sales Specialist SUBWAY Central & Eastern Europe

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni