Investeering:

€ 100,000

Frantsiisitasu:

€ 15,000

Kasutustasu:

550 EUR fikseeritud tasu / kuus

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Southern Fried Chicken asutati 1981. aastal ja on kiiresti välja töötanud litsentse kogu Suurbritannia piires, ja seda lihtsalt oma suussulava maitse pärast. Pärast seda edu arendasid nad välja täieliku frantsiisipakkumise süsteemi ja tänaseks on neil 200 rahvusvaheliselt tegutsevat restorani.

Southern Fried Chicken frantsiisikohad töötavad jaemüügikauplustes, kaubanduskeskustes ja eraldiseisvates hoones, kusjuures igas kohas on menüüs saadaval värsked grillitud ja traditsiooniliselt praetud kanatükid, wrapid, võileivad ja muud kõrvalroad.

Southern Fried Chicken otsib inimesi, kes mõistavad kiirtoidurestoranide olemust ja kellel on pühendumus ehitada üles edukat äri, kasutades selleks äratõestatud tehnoloogiaid ning kes on suuteline avama vähemalt kolm restorani kümne aasta jooksul.

Koolitus kestab üle kahe nädala, kõigepealt kaupluse avamiseelne koolitus teie asukohas, millele järgneb veel nädalane koolitus pärast avamist. Frantsiisivõtjad peavad kursusel osalema, isegi kui nad kavatsevad restoranide juhtimiseks tööle palgata juhatajaid. Avatud frantsiisikohta külastab brändimeeskond korrapäraselt ning vajadusel pakutakse täiendavaid või ümbekorraldamise koolitusi.
Osana fikseeritud jooksvast frantsiisitasust (litsentsitasust) saavad frantsiisivõtjad kasutada turunduse ja disainiuuendusi ning võimaluse kasutada peakontori toetusmeeskonda ja online tuge vastava frantsiisiala veebisaidil.

Frantsiisitasu: Ühekordne: £15,000. Piirkonna arendaja: £50,000. Master tase: £150,000

Litsentsitasu: madal fikseeritud kuutasu £500/kuus, mitte protsent sinu müügist

Turunduse tasu: puudub – Southern Fried Chicken soovitab teil kasutada turundusvahendeid, et edendada oma äri kohalikul turul ja eraldada 4% müügist reklaamile

Frantsiisilepingu pikkus: 5 aastat, võimalusega pikendada

Investeeringutasuvus: keskmiselt 30 – 48 kuud

Töötajate arv ühes esinduses: 8 – 12


Andrew Withers

CEO

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni