Investeering:

€ 232,700

Frantsiisitasu:

€ 23,270

Kasutustasu:

5%

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Papa John’s asutati USA-s 1984. aastal ja praegu on kogu USA-s üle 4800 esinduse ja enam kui 36 esindust rahvusvahelisel turul ja mujal riikides.

Kõrgekvaliteediline toode on hädavajalik eduka äri käivitamisel! Papa Johni idee on ainult kõrge kvaliteediga koostisosade ja 100% värske taigna kasutamine parima naturaalse maitsega tippklassi pitsa loomiseks, mis on populaarsust saavutanud kogu maailmas. Kombineerides selle suurepärase klienditeeninduse, kiire tellimuse täitmise aja ja suurepärase kaubamärgiga, on Papa John’s on põnev koht, kuhu tulla. Papa John’s pakub pizzale järeltulemise ja kohaletoomise teenust rohkem kui 400-s kohas Euroopas, ja hetkel otsib Papa John’s frantsiisivõtjaid ja pikaajalisi äripartnereid, et arendada oma laienemist Balti regioonis.

Papa John’s otsib entusiastlikke ja ambitsioonikaid inimesi, kes soovivad töötada Papa Johni ettevõttes ja kes soovivad osa saada Papa Johni eduloost.

Kandidaatidel on tavaliselt laialdane restorani / jaemüügi kogemus. Kogemus pitsaäris on plussiks.

Vajalik on ka võimalus minimaalselt 1 miljoni USD suuruseks (sellele vastavas vääringus eurodes) investeeringuks.

Et saada edukas Papa John’i frantsiisivõtjaks, peate olema motiveeritud, entusiastlik, töökas ja sooviga olla osa kasvavast meeskonnast. Eriti vajalik on inimestega suhtlemise oskus, kuna tegelete klientidega ning juhite oma meeskonda igapäevaselt. Lisaks suurepärasele kirjalikule ja suulisele väljendusoskusele peate olema organiseerija, kes on suhtumisega – asjad saavad tehtud! Peate olema pühendunud ja kirglik, et kohaneda juba tõestust leidnud tööviisiga. Ja te peate olema võimeline käärima oma käised üles ja ise protsessis osalema, mis võib tähendada kõike, pitsa valmistamisest kuni töötajate juhtimiseni!

Papa Johni frantsiisi ostmine annab teile õiguse kasutada Papa Johni kaubamärke, süsteemi toiduvalmistamiseks, turustamiseks ja müümiseks, selle informatsiooni, spetsifikatsioone, oskusteavet ja muud konfidentsiaalset teavet.

Papa John pakub frantsiisivõtjale ilma täiendavate lisakuludeta 6-nädalast algkoolitust Papa John’i ülikoolis. Jätkukoolitust pakutakse webinari vormis, piirkondlike kohtumiste ja iga-aastaste ettevõtjate konverentside kaudu.

Papa John pakub ettevõttepoolset toetust ka kahe esimese üksuse avamisel.

Reklaamitasu: 7%
Frantsiisilepingu pikkus (aastates): 10 aastat + 10 aastat pikendatav
Esinduste arv kokku: 4802 (701 ettevõtte enda omandis + 4101 frantsiisiettevõtet)
Vajalik töötajate arv ühes esinduses: ca 15-20 esinduse meeskonnaliiget ja kohaletoimetamise autojuhti


Erin Snyder

Director, Global Business Development

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni