Investeering:

€ 75,000

Frantsiisitasu:

€ 20,000

Kasutustasu:

7%

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Munio Home on lugu inimestest ja nende kodudest. Munio Home loob väärikaid, kauakestvaid ja funktsionaalsed tooteid teie igapäevaellu. Munio Home toodab kodusisustuse disaintooteid nii klaasist, savist, puidust, linasest kui ka villast ning müüb neid moodsa kujundusega kontsept-poes. Munio Home tootmine käib vanal traditsioonilisel moel: iga asja valmistatakse kui meistriteost, vastavalt põhjamaisele originaaldisainile ja funktsionaalsusele.

Munio Home bränd loodi järgmise sammuna peale 7 aastast kogemust Munio Candela disainküünlaid tootva brändiga. Munio Candela küünlaid eksporditakse rohkem kui 20 riiki ja nüüd on need küünlad esindatud ka Munio Home disainipoes. Munio Home toob sinuni täieliku kontsept-poe koos üldsusest eristuva sisekujundusideega ja sellele teostuse pakkumisega.

Kontsept-pood on 40 m2 suurune. Koostöö frantsiisiandjaga põhineb frantsiisitingimustel, mis on kirjeldatud frantsiisilepingus. Frantsiisiandja saab konkreetse poeterritooriumi ainuõigused.

Jaekaubanduse kogemus mistahes valdkonnas on soovituslik
Kogemus eraettevõtluses on soovituslik
Kogemus disaini või sisekujunduse äris on eeliseks
Võimekus katta esialgseid investeerimisvajadusi

Munio Home meeskond ei ole huvitatud mitte ainult uute poodide avamisest, vaid mõistab ka seda, et olemasolevatele kauplustele tuleb tuge pakkuda.

Munio Home pakub omaltpoolt esindajat, kes on Sinu jaoks alati olemas. Munio Home esindajad külastavad igat poodi regulaarselt, et näha, kas on vaja midagi paremaks muuta ja vajadusel soovitavad muudatusi.

Koos frantsiisilepinguga on Munio Home poolt Sinu käsutuses käsiraamat igapäevatööks.

Üks tähtsamaid alustugesid, mida Munio Home Sulle ja Su personalile pakub, on väljaõppe süsteem.

Munio Home’ilt saad ka turundustuge, sealhulgas kogu teadmistepagasi sotsiaalvõrgustike turundusest, visuaalsest turustamisest jne.


Elīna Čīma

CEO

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni