Investeering:

€ 2,000

Frantsiisitasu:

€ 0

Kasutustasu:

10-15%

Turundustasu:

0%

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta: 2019

Frantsiisiga alustamise aasta: 2020

Enda opereeritud üksused: 1

Frantsiisitud üksused: 20

Äriüksuste koguarv: 21

Töötajate arv äriüksuse kohta: 1

Lepinguperiood: 60 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

Brick Technology annab ettevõtjale, kes soovib tuua oma riiki energiapanga jagamise äri, tarkvara, tooted, tugeva kaubamärgi ja täieliku toe.

Usume, et jagamismajandus saavutab oma täieliku potentsiaali globaalse kaubamärgi täiuslikus kombinatsioonis ressurssidega ning tugeva kohaliku positsiooniga.

Kas soovid korraldada väikesemahulist äri mõnes rahvarohkes kohas või soovite oma riigis täielikku eksklusiivsust? Meil on olemas igale partnerlusuhtele sobiv visioon.

Meie ideaalne frantsiisivõtja kandidaat on väljapaistva müügikogemusega ja kasuks tuleb, kui tal on kokkupuuteid toitlustuse, klubide, meelelahutuse, ürituste korraldamise valdkonna tegijatega või kohtadega.

Lisaeelise annab äritegevuse või ärikogemuse omamine nimetatud sarnastes tegevustes.

Pakume sulle toote-, tehnika-, müügi- ja turundustuge isikliku kontakti kaudu ja juurdepääsu meie veebipõhisele teadmistepangale, kust leiad kõik tööriistad, teabe ja näpunäited edu saavutamiseks.

Saad juurdepääsu meie töölauale, mis võimaldab hallata oma võrku ja laenutusi, hankida statistikat ja infot kasutuste kohta ning planeerida oma toiminguid.

Brick hoolitseb klienditoe, tehnoloogia ja arendamise ning sinu vajadustele kohandatud integratsioonide eest.


Benjamin Nyborg Johnson

Chief Commercial Officer

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni