Investeering:

€ 70,000

Frantsiisitasu:

€ 12,500

Kasutustasu:

5%

Turundustasu:

€ 0.00

Üksuste arv

Tasuvusaeg

Lepinguperiood

Tulu lepinguperioodilt:

12 000*

* tulu pärast investeeringu tagasiteenimist (pärast tasuvusaega), kus ei ole arvestatud äriegevuse enda tulude ja kuludega

BAASINFORMATSIOON

Asutamisaasta:

Frantsiisiga alustamise aasta:

Enda opereeritud üksused:

Frantsiisitud üksused:

Äriüksuste koguarv:

Töötajate arv äriüksuse kohta:

Lepinguperiood: 240 kuud

ONLINE KANALID

Koduleht

BREEZE stuudio on Lätis asuv AQUAFIT stuudio, mis on spetsialiseerunud tervise- ja fitnessiteenustele ning pakub individuaalseid treeningtunde spetsiaalsetel aquabike masinatel, keha- ja näohooldust, füsioteraapilisi tegevusi ja toitumisnõustaja konsultatsioone.

Individuaaled treeningtunnid viiakse läbi aquabike masinatel – spetsiaalsetel veetreeningu seadeldistel, mille võlu on teha sporti ja ja hellitada keha samaaegselt. Selle tulemusena saavad kliendid kolm-ühes efekti – vesi, jalgratas ja vesimassaaž. Vees väntamine parandab kardiovaskulaarset vastupidavust, aeglustab südame löögisagedust, suurendab kopsumahtu. Samal ajal vee jõul toimiv massaažiefekt vähendab tselluliiti, silub nahka, tugevdab veene, masseerib lihaseid, parandab rühti, kehakuju ja üldist heaolu ning vähendab kehakaalu.

BREEZE stuudio eesmärk oli luua koht, kus individuaalsed tervisetreeningud toimuvad hubases ja mugavas õhkkonnas. Nii julgustatakse kliente tagasi tulema ja kogema seda meeldivat trennielamust korduvalt.

Treening + hubane õhkkond + tervishoid, mida pakub vesimassaaž = peamised elemendid, millest koosneb BREEZE stuudio profiil ja edu.

Ideaalsel kandidaadil peaks olema juhtimiskogemus ja kirg äritegemise vastu ning samuti piisavalt kapitali investeeringuteks.

Varasem ilu-, spordi- või klienditeeninduse kogemus pole vajalik, kuid on eelistatud.
Suhtlemisaldis ja avatud mõtlemisega.
Kõrgelt motiveeritud ja tagad, et Sinu ambitsioonid ja jõupingutused oleksid tasustatud.
Suudad luua ja juhtida organisatsiooni, mis tõhusalt värbab, koolitab, hoiab ja motiveerib hästi toimivat meeskonda.
Kõrge kvaliteediteadlikkusega ja vastutustundlik, aga samas ka kliendikeskse mõtlemisega.

Kõrge klienditeeninduse tase loob meeldiva atmosfääri BREEZE stuudiotes ja on oluline põhjus kliendi lojaalsuse ja tagasipöördumissoovi tekitamisel. Enne oma esimese BREEZE stuudio avamist tagab frantsiisiandja meeskonnale täieliku koolituse kas Riia peakontoris või sinu asukohariigis. Koolitusplaan on täpselt kohandatud:

Stuudio juhatajale (enamikul juhtudel eeldatakse, et see on frantsiisivõtja ise)
Stuudio vanemadministraatorile
Frantsiisiandja võtab arvesse teie müügiesindajate ja stuudio juhataja eelnevat taset ning olemasolevaid ressursse.

Frantsiisivõtja koolitusprogramm koosneb 5-st astmest:

Eelkoolitus. Selle aja jooksul toimub frantsiisiandja ja frantsiisivõtja vahel aktiivne suhtlus, et hinnata ja palgata kõige sobivamaid töötajaid frantsiisiüksuse jaoks.
Orientatsioon. Koolitatav peab teadma, mis BREEZE stuudio on; kes on tema kliendid; millised on stuudio väärtused, nägemus ja missioon jne, nii et ta saaks osaks BREEZE stuudiote võrgustikust. Orientatsioon hõlmab ka tutvustust meeskonnale, reegleid ja eeskirju ning peamisi töökohustusi.
Teooria ja praktika. See on oluline koolitusetapp, sest teooriat ja praktikat ei saa üksteisesest eraldada. Teooria ja praktika tuleb kokku panna korrates õpitud materjale samal päeval, et neid kiiremini omandada. Praktika käigus peab praktikant olema pideva järelevalve all.
Paberitöö. Dokumentatsiooniga töötamine on BREEZE stuudiotööde oluline osa. Seega tutvustatakse praktikantidele kõiki BREEZE stuudios hoitavaid dokumente.
Sertifitseerimine. Koolituse lõpus läbib töötaja testi (kirjaliku ja praktilise). Pärast testi arutatakse tulemusi praktikandiga. Kui koolitus ja selle tulemused on edukad, on töötajal lubatud töötada BREEZE stuudiovõrgus

Frantsiisilepingu pikkus: 5 aastat
Investeeringutasuvus: 24 kuud
Töötajate arv ühes esinduses: 1-2


Jelena Silova

CEO

Keeled:

Võtke meiega ühendust ja küsige rohkem informatsiooni