10 PÕHJUST FRANTSIISIMISEKS

Miks tuleks frantsiisi kasutada? Allpool on välja toodud peamised frantsiisi eelised.

Valmis kontseptsioon:

Frantsiisi ostmine välistab raske töö, mis puudutab asukoha leidmist, rendilepinguga seotud läbirääkimisi, usaldusväärsete lepingupartnerite leidmist, õigeaegset ja eelarve piires tegutsemist, kuna pakub juba valmis kontseptsiooni.

Tõestatud süsteem:

Valmisoleva süsteemi olemasolu välistab tüüpilised vead ja vajaduse oletuste tegemiseks ning on keskendunud tootlikkuse ja müügi suurendamisele.

Suurem tõenäosus eduks:

Kui järgid juba oleasolevat süsteemi, on sinu tõenäosus edu saavutamiseks suurem.

Ettevõtte maine ja bränditeadlikkus:

Kliendid usaldavad ettevõtteid ja selle tooteid, mille maine ja bränditeadlikkus on juba tunnustust leidnud.

Lihtsam rahastuse leidmine:

Laenuandjad, sealhulgas pangad, rahastavad frantsiisi ostmist meelsamini, kuna selle edu on tõestust leinud ja tagasimaksmisega seotud riskid on väiksemad.

Koolitus:

Enamik frantsiisiandjaid pakuvad 1- kuni 4-nädalast koolitusprogrammi, mille käigus koolitatakse frantsiisivõtjat juhtima oma frantsiisiäri samal viisil, nagu teised frantsiisiärid toimivad.

Pidev toetus:

Frantsiisi ostes ei ole sa kunagi üksi. Võimalus esitada küsimusi nii frantsiisiandjale kui ka teistele frantsiisivõtjatele on alati telefonikõne kaugusel.

Turundus:

Tavaliselt hoolitseb turunduse eest frantsiisiandja. Kui mitte, on selle jaoks olemas juba toimivad süsteemid, mida järgida.

Ainuõiguslik territoorium:

Frantsiisi ostes saad tegutseda territooriumil, millel ükski teine frantsiisivõtja sinu frantsiisisüsteemi raames tegutseda ei saa.

Oma mitut asukohta:

Kui sinust on saanud edukas frantsiisi omanik, kelle frantsiisi toimib tänu iseseisvale juhtkonnale, on järgmiseks sammuks saada mitme müügipunkti omanikuks.