SUBWAY

toitlustus

Frantsiisi baasinfo

  • Valdkond: Toitlustus
  • Päritolu: USA
  • Investeering kokku: 75 000 – 220 000 €
  • Frantsiisitasu: 7500 €
  • Litsentsitasu: 8 %

Ettevõttest

SUBWAY® on restoranide koguarvu poolest nr.1 restoranikett, millel on rohkem asukohti kui ühelgi teisel ketil kiirtoidurestoranide (QSR) tööstusharus. SUBWAY® on 1965. aastal asutatud maailma suurim restoranikett, millel on enam kui 45 000 restorani 112 riigis. Praegu tegutseb Euroopas rohkem kui 4500 restorani, millel on palju frantsiisivõimalusi.

Kõik SUBWAY® restoranid on frantsiisitud ja võivad asuda kas eraldiseisvates ehitistes või kaubanduskeskustes, samuti lennujaamades, kolledžites / ülikoolides, kohalikes kauplustes või muudes asukohtades.

 

Ideaalne kandidaat

SUBWAY® frantsiisivõtjad on ettevõtja hingega ja nad on pühendunud eduka äri loomisele. Kui teile meeldib inimestega töötada, õppida uusi oskusi ja olete valmis uueks põnevaks väljakutseks, siis võtke meiega ühendust juba täna!

 

Väljaõpe ja toetus

Koolitus kestab kaks nädalat, koolitusest 50% toimub õppeklassis ja 50% müügikohas. Kõik frantsiisilepingus loetletud frantsiisivõtjad peavad positiivse tulemusega lõpetama SUBWAY® World peakorteri koolituse, enne kui neil on lubatud oma kauplus avada. Iga frantsiisivõtja on määratud väliskonsultandiks, et aidata täita SUBWAY® tööstandardeid. Lisaks sellele on tuge võimalik saada arendusbüroost, ettevõtte „abiliinilt“ nii online’is meie Subway Partnerite võrgustiku kaudu, kui ka online’is meie Subway Partnerite veebisaidilt ja SUBWAY® ülikooli kursustelt.

 

Täiendav info

Reklaamimaks: 4,5%
Frantsiisilepingu pikkus: 20 aastat
Investeeringutasuvus: 36-60 kuud
Esinduste arv kokku: 45 000 (0 ettevõtte omandis olevat ühikut + 45 000 frantsiisiüksust)
Töötajate arv ühes esinduses: 8-12