Makarun Spaghetti and Salad

toitlustus

Frantsiisi baasinfo

  • Valdkond: Toitlustus
  • Päritolu: Poola
  • Investeering kokku: 35 000 – 55 000 €
  • Frantsiisitasu: 6000 €
  • Litsentsitasu: 500 € + 2% kuu käibest

Ettevõttest

Makarun Spaghetti and Salad on Poolas asutatud spagetibaarde frantsiisivõrk.
Vähem kui nelja aasta jooksul avas Makarun Poolas 20 spaghetteriat ja praeguseks laieneb ettevõte oma frantsiisisüsteemiga üle maailma – oleme sõlminud kokkuleppe Hamburgi ja Limericki frantsiisivõtjatega.

Tänu innovaatilisele ideele, kaasaegsele brändile, suurepärasele maitsele, kõrge kvaliteediga toodetele, headele asukohtadele ja turundustegevusele, toodab ettevõte kasumit ja on väga kiire investeeringutasuvusega.

Ühe Makaruni spagetibaari esialgse investeeringu suurus algab vaid 35 000 eurost. Parim näide on, et praegused frantsiisivõtjad laiendavad oma ärisid ja neil on rohkem kui üks Makaruni spaghetteria.

Tänu läbimüügile ja toorainete hoolikale valimisele on Makaruni pastakarbi maksumus üks odavaimaid lõunasöögi pakkumisi toitlustuse turul. Sellel on igapäevaselt rohkem kui 4000 rahulolevat klienti.

.

Ideaalne kandidaat

Ideaalne kandidaat on see, kes soovib oma riigile tutvustada uut brändi, kellel on investeeringuks vajalikku kapitali 35 000 – 55 000 eurot ja kel on aega oma Makaruni spaghetteria juhtimiseks.
Potentsiaalsel frantsiisivõtjal ei pea olema kogemusi selles ärivaldkonnas – Makaruni esindajad õpetavad kõike, aitavad igat probleemi lahendada ja teevad kõik endast oleneva, et suudaksid edu saavutada.

.

Väljaõpe ja toetus

Esiteks, ettevõtte esindajad aitavad leida sobiva asukoha tulevasele spaghetteriale.

Pärast rendilepingu ja frantsiisilepingu allkirjastamist antakse teile kogu informatsioon Makaruni spaghetteria avamise kohta: alates täpsest gastronoomilisest varustusest kuni unikaalsete retseptideni.

Kogenud arhitekt valmistab teie spaghetteria jaoks sisekujunduse, mis on sobilik tervele võrgustikule.

Ettevõte vastutab ka kujundusmaterjalide tegemise eest. Veelgi enam, üks nädal enne avamist saabuvad Makarun spaghetteria esindajad ja annavad teile ja teie personalile koolituse. Nad näitavad teile, kuidas valmistada maitsvaid pastasid, kuidas kliente õigesti teenindada ja mida teha, et kutsuda neid külastama teid üha uuesti ja uuesti ning panna neid jagama oma arvustusi sotsiaalmeediasse

.

Täiendav info

  • Frantsiisilepingu pikkus: 3 aastat (kaubanduskeskustes – 5 aastat)
  • Investeeringu tasuvus: 12-18 kuud
  • Töötajate arv ühes esinduses: ca 3 (sõltuvalt Makarun spaghetteria suurusest)
  • Esinduste arv kokku: 21 (1 ettevõtte enda omandis + 20 frantsiisiüksust)