HEAVENS

kaubandus

Frantsiisi baasinfo

  • Valdkond: Jaekaubandus
  • Päritolu: Läti
  • Investeering kokku: 240 000 €
  • Frantsiisitasu: 25 000 €
  • Litsentsitasu: 3,5 %

Ettevõttest

Kaubamärgi “Heavens” on loonud ettevõte, kellel on 15-aastane kogemus madratsite ja magamistoa mööbli tootmises. Ettevõtte madratsite ja pehme mööbli tootmine asub Läti keskosas, Apgulde mõisas. Selle koha ilu ja ajalooline mõju inspireerib loovat ja sihipärast tööd. Ettevõtte disainerite poolt loodud magamistoa kollektsioonid on tunnustatud ja hinnatud kõigis Balti riikides. Heavens töötab iga päev nii, et inimesed saaksid veeta rahulikke öid voodites, mille eest Taevas on hoolt kandnud.

 

Ideaalne kandidaat

Heavens ideaalseteks kandidaatideks on luksuskaupade segmendis kogenud investorid, kellel on jaekogemus luksusmööbli valdkonnas (soovitavalt madratsite müümisel); finantsiliselt likviidsed, et investeerida ja laiendada äri; eelistatult madratsi ja mööbli sertifitseerimisalaste teadmistega.

 

Väljaõpe ja toetus

Heavens toetab ja abistab enne kontseptpoe avamist igapäevase müügi juures ja uue kollektsiooni lansseerimisel. Heavens meeskond koolitab müügipersonali (kontseptsioon, müügivahendid, tootmine ja materjalide valik, hinnapoliitika ja äritegevuse standardid). Heavens pakub kõikehõlmavaid turundusmaterjale, müügi- ja kontseptsioonitoetust.

 

Täiendav info

Reklaamimaks: 10% (esimesel aastal), seejärel 2,5% (järgnevatel aastatel)
Frantsiisilepingu pikkus: 5 aastat (võimalusega pikendada)
Investeeringutasuvus: 12-24 kuud
Töötajate arv ühes esinduses: 1-2
Esinduste arv kokku: 3