Ettevõtlusmaailma sisenemisel on esmapilgul kaks võimalust: ise oma ideega nullist alustamine või tegutseva positsiooni omava käibe ja klientidega ettevõtte ostmine.

Esimesel juhul on riskid suured, sest äriidee ei pruugi töötada ning sel juhul jääb ettevõtte elu üürikeseks. Statistika näitab, et ainult 30% esmaasutatud firmadest elab kauem kui 3 aastat ja ainult 10% on edukad kauem kui 10 aastat. Teisel juhul on riskikohaks enda juhtimisoskused. Tekivad küsimused: kas ikka suudan eduka ettevõtte üle võtta, kas turg ja töötajad võtavad uue omaniku omaks ja kas on piisavalt oskusi seda ettevõtet edasi arendada?

Kas teadsite, et on olemas ka kolmas võimalus ettevõtjaks hakata?

Frantsiis. Frantsiisi puhul on kombineeritud ja garanteeritud nii ärikontseptsiooni õigustatus ja töökindlus kui ka tagatud frantsiisivõtjale abi ja nõu ettevõtte ning süsteemi käivitamisel ja majandamisel.

NB! Frantsiis ei ole ainult McDonalds, pitsarestoran või autopesula. Frantsiis on tänapäeval maailmas nii levinud ja populaarne, et praktiliselt kõikides ärivaldkondades on võimalik leida toimivaid frantsiisibrände. Kui te ei tea veel, millise valdkonnaga tegeleda tahaksite või puudub ettevõtluskogemus ja turutunnetus, siis selle jaoks oleme meie teie teenistuses.

Meie andmebaasides on üle 3000 frantsiisipakkumise. Lähedalt ja kaugemalt, suuri ja väikeseid, tuntud ja tundmatuid.

Meie aitame otsustada. Võtke meiega ühendust ja kindlast saate hulga kiiremini, professionaalsemalt ja kasulikumalt stardist minema.